Trucks For Sale
All Trucks
TRUE HEAVY HAUL. 14600FA AND 52K RA. ALLISON AUTOMATIC W/ 2 SPEED REARS.
| Stock # | #7372 |
|---|---|
| Mileage | 363,605 |
| Engine | Cummins ISX (450hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Allison 4700 Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. SOLDI TRUCK READY TO GO.
| Stock # | #8273 |
|---|---|
| Mileage | 1,068,427 |
| Engine | Detroit DD15 (455hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Eaton-Fuller RTLO16913A 13 Spd Manual |
| Wheelbase | 235" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. FLEET MAINTAINED! ENGINE OVERHAUL WITH PAPERS.
| Stock # | #2408 |
|---|---|
| Mileage | 809,698 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Eaton-Fuller ADVANTAGE 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. PAPERWORK ON AN OVERHAUL.
| Stock # | #2410 |
|---|---|
| Mileage | 763,094 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Eaton-Fuller ADVANTAGE 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
2020 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper Call For Price
WARRANTY FOR 6 MONTHS.1XKYDP9X2LJ311108
| Stock # | #1108 |
|---|---|
| Mileage | 555,883 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. SOLID WORK TRUCK DOT READY!
| Stock # | #9141 |
|---|---|
| Mileage | 482,543 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS!
| Stock # | #9779 |
|---|---|
| Mileage | 519,936 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. GREAT WORK TRUCK DOT READY!
| Stock # | #7463 |
|---|---|
| Mileage | 510,407 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 207" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. FLEET MAINTAINED DOT READY TO GO!
| Stock # | #8043 |
|---|---|
| Mileage | 595,423 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. FLEET MAINTAINED ONE OWNER!
| Stock # | #5454 |
|---|---|
| Mileage | 479,021 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS . GREAT WORK TRUCK PRICED RIGHT!
| Stock # | #3800 |
|---|---|
| Mileage | 579,178 |
| Engine | Cummins ISX (450hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Eaton-Fuller 16210C 10 Spd Manual |
| Wheelbase | 180" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. A LOT OF TRUCK FOR THE MONEY.1XPBDP9X6LD669763
| Stock # | #9763 |
|---|---|
| Mileage | 624,304 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
GREAT WORK TRUCK. 206 WHEELBASE. MANUAL 13 SPEED.
| Stock # | #8514 |
|---|---|
| Mileage | 606,940 |
| Engine | Detroit DD15 (505hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Eaton-Fuller RTLO18913A 13 Spd Manual |
| Wheelbase | 208" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
NEW ENGINE. SOLID UNIT DOT READY!
| Stock # | #3700 |
|---|---|
| Mileage | 396,783 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
SOLID TRUCK DOT READY!
| Stock # | #4238 |
|---|---|
| Mileage | 513,030 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Eaton-Fuller 16210C 9LL Spd Manual |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
$20000 IN ENGINE WORK DONE WITH PAPERWORK AT KW DEALER!
| Stock # | #0479 |
|---|---|
| Mileage | 456,583 |
| Engine | Paccar MX (510hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Eaton-Fuller RTLO16913A 13 Spd Manual |
| Wheelbase | 235" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
| Stock # | #4248 |
|---|---|
| Mileage | 503,324 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Eaton-Fuller 16210C 10 Spd Manual |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
CLEAN TRUCK FLEET MAINTAINED. 10 NEW TIRES!
| Stock # | #0022 |
|---|---|
| Mileage | 553,676 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
FLEET MAINTAINED ONE OWNER. GREAT WORK TRUCK DOT READY!
| Stock # | #1155 |
|---|---|
| Mileage | 475,790 |
| Cab Style | Day Cab |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 190" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
ONE OWNER FLEET MAINTAINED.
| Stock # | #1153 |
|---|---|
| Mileage | 493,469 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 190" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |




















