Trucks For Sale
PETERBILT EPIC LOADED!
| Stock # | #6932 |
|---|
| Mileage | 579,709 |
|---|
| Engine | Paccar MX (455hp) |
|---|
| Eng Size | 13l |
|---|
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 235" |
|---|
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
|---|
| Suspension | Air |
10 NEW TIRES. FLEET MAINTAINED ONE OWNER. GREAT MILES!
| Stock # | #5374 |
|---|
| Mileage | 374,306 |
|---|
| Engine | Detroit D13 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 13l |
|---|
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 229" |
|---|
| Axle Type | Tandem 12500 F / 4000 R |
|---|
| Suspension | Air |
FLEET MAINTAINED ONE OWNER. GREAT WORK TRUCK DOT READY!
| Stock # | #1155 |
|---|
| Mileage | 475,790 |
|---|
| Cab Style | Day Cab |
|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 15l |
|---|
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 190" |
|---|
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
|---|
| Suspension | Air |
ONE OWNER FLEET MAINTAINED.
| Stock # | #1153 |
|---|
| Mileage | 493,469 |
|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 15l |
|---|
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 190" |
|---|
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #6481 |
|---|
| Mileage | 594,827 |
|---|
| Engine | Paccar MX (455hp) |
|---|
| Eng Size | 13l |
|---|
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 220" |
|---|
| Axle Type | Tandem 40000 R |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #8808 |
|---|
| Mileage | 664,748 |
|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 13l |
|---|
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 225" |
|---|
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #9809 |
|---|
| Mileage | 529,883 |
|---|
| Engine | Paccar MX (455hp) |
|---|
| Trans | Paccar P016F112C 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 225" |
|---|
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #3589 |
|---|
| Mileage | 648,556 |
|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 15l |
|---|
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 225" |
|---|
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #8327 |
|---|
| Mileage | 294,120 |
|---|
| Engine | Cummins ISX (450hp) |
|---|
| Eng Size | 15l |
|---|
| Trans | Eaton-Fuller FRO-15210C 10 Spd Manual |
|---|
| Wheelbase | 256" |
|---|
| Axle Type | Tandem 20000 F / 40000 R |
|---|
| Suspension | Air |